Kandideeri Kaugtöö Tegija märgisele ja jaga kogemusi, kuidas Sinu ettevõte kaugtöö teeb! Sel aastal saab Kaugtöö Tegija märgist taotleda ajavahemikus 4.-29. maini.

Kaugtöö Tegija konkursi ellukutsujad Targa Töö Ühing, Elisa ja Eesti Personaljuhtimise Ühing PARE ning partner Workland kutsuvad ühiselt üles organisatsioone kandideerides oma kogemusi jagama nii tavapärastest praktikatest kui ka tooma näiteid eriolukorra tõttu muutnud töökorraldusest. Samuti oodatakse tunnustama kaugtööd soosivaid juhte.

Tänaseks on märgise saanud juba 120 organisatsiooni ja tunnustatud kolme silmapaistvat juhti. Kandideeri ka oma ettevõttega!

Kuidas konkursil osaleda?

  • Kaugtöö Tegija märgisele saab kandideerida 4.-29. maini.
  • Osalemiseks täida eneseanalüüsi ankeet.
  • Erikategoorias „Parim kaugtööd soosiv juht“ saab esitada juhte, kes paistavad organisatsioonis silma paindlike tööviiside juurutamisega. Selles kategoorias on oodatud osalema ka juba eelmistel aastatel märgise saanud ettevõtted.
  • Märgise saajad kuulutatakse välja virtuaalsel tänuüritusel, mis toimub 11. juunil kl 13. Täpsem info osalejatele saadetakse e-kirja teel ja avaldatakse smartwork.ee lehel.

 Osalejatel on võimalus võita auhindu!

Jälgi ja jaga kaugtöö kogemusi sotsiaalmeedias:

FB Kaugtöö Tegija 2020

#kaugtöötegija