Tule tööta koos meiega Eesti erinevais paigus! Testime töötingimusi, tehnilisi võimalusi ja vaatame, mida selles kohas veel lahedat teha saab – ehk, kus on tore ja mõnus töötada! Testime ka majutuskohti, mis on töötamissõbralikud!! 22.-23. september oleme Põhja-Eestis.
Registreeri end siin töötuurile!


View Eesti kaugtöökeskused in a larger map

22. september 2011, neljapäev

10.00 Paindlik kontor Tallinnas Tööandjate majas– tutvustame kaasaegseid kontorilahendusi ja töötamise viise.

Oma tegevusest räägivad rahvusvaheline töökoha lahenduste pakkuja Regus, ideest teostuseni tööklubi Garage48 ja jagatud kontoris tegutsev konsultatsioonifirma CPD Arenduskeskus.

11.30 Sõit Kuusalu valda

12.30 Kolga keskuse ehituse külastus – multifunktsionaalse külakeskuse visiooni tutvustab Katrin Lellep MTÜ-st Õnne Maja.

13.00 Kerge lõuna Kõnnu keskuses

13.30 Kõnnu keskuse toimimise alused – muljeid ja kogemusi jagavad MTÜ Lahemaa kaugtöö- ja koolituskeskuse liikmed

Räägime, kuidas on Kõnnu töökeskus käivitunud ja mis on olulised tegurid sellise keskuse tööle saamisel. Näitame, milliseid tarkvaralisi lahendusi me distantsilt töötamiseks ja info liigutamiseks kasutame.

16.00 Piirkonna pärimuskultuur, ekskursiooni juhib Melika Kindel, hea ilmaga seene tuur

19.00 sõit Palmse mõisa ja õhtusöök

23. september 2011, reede

11.00-12.00 Aaspere Külakoja ja Haljala Rahvamaja külastus, testime töötamist, jagame muljeid.

13.00-15.00 targa töö seminar Kundas: kuidas erinevate osapoolte koostöös parandada väärt töö- ja hariduse kättesaadavust väiksemates linnades?

Töötuuri toetab Euroopa Sotsiaalfond projekti "Riskirühmade tööturule sisenemist ja töötamist toetavate kaugtöökeskuste võrgustiku arendamine" raames