Pärispea seltsimaja avas ruumid, mida on võimalik kasutada piirkonna inimestel kaugtöö tegemiseks. Kaugtöö tähendab töökorraldust, kus inimene töötab vähemalt osalise aja väljaspool tööandja ruume ning kasutab selleks infotehnoloogilisi vahendeid näiteks internetti, Skype´i, sülearvutit.

Seltsimaja tahab pakkuda kvaliteetset töökeskkonda kodu lähedal. Inimesed, kel on raske kodus tööle keskenduda või kelle tööandja pooldab küll kaugtöö tegemist kuid eelistab kontorikeskkonda kodus töötamisele, saavad kaugtöökeskuses töökohtasid kasutada. Kaugtöökeskuses on võimalus ka nõupidamisi ja koolitusi korraldada. Hetkel on koheselt kasutusvalmis kaks möbleeritud töökohapinda, kui tekib vajadus, saab luua neid juurde. Lähipäevil saab maja interneti püsiühenduse, vajadusel saab kasutada printerit ja kõige vajalikuga sisustatud kööki koos puhkenurgaga. Vastavalt nõudlusele on võimalik vahendeid ka juurde hankida. Kui mõnel inimesel on vaja tööasju ajades võsuke mõnikord kaasa võtta, saab laps aega veeta senikaua mängutoas.

Pärispea kaugtöökeskus kuulub Targa Töö Ühingu keskuste võrgustikku ja meie heaks koostööpartneriks on Lahemaa Kaugtöö- ja Koolituskeskused. Mööbel, mis oli vajalik töökohtade sisustamiseks, saadi annetusena. Kaugtöökeskuse osa avamine aitab kaasa seltsi eesmärgile kujuneda multifunktsionaalseks külamajaks, mis on tihedas kasutuses ning täidaks mitmekülgsemaid huvisid, kui vaid vaba aja veetmine.

Pärispeal kaugtöö tegemisesest huvitatutel tuleb ühendust võtta seltsimaja vabatahtliku Ingeldrin Viljakuga. Töökohapinna kasutamine pole päris muidu, tasuda tuleb sümboolset maksu, mis lepitakse kokku iga huvilisega eraldi, sest töökohapinna kasutamise määr võib olla väga erinev.

Lisainfo:

Ingeldrin Viljak
Pärispea seltsimaja vabatahtlik
GSM: +372 56 649 462
E-post: ingeldrin.viljak@gmail.com
http://www.parispea.ee/Kaugtookeskus