Mis on Kaugtöö Tegija 2017?

See on Targa Töö Ühingu ja partnerite ellukutsutud projekt, edendamaks kaugtööd Eestis ja tunnustamaks neid ettevõtteid, kes kaugtöövõimalusi oma töötajatele pakuvad.

Miks võiks Kaugtöö Tegija 2017 konkursist osa võtta?

Kaugtöö Tegija annab võimaluse tunnustada neid, kes kaugtöötamist oma ettevõttes rakendavad ja innustada proovima neid, kes veel ei ole kaugtöötamisega nii palju kokku puutunud. Kandideerimise käigus saavad nii töötajad kui ka juhid analüüsida, kuidas kontorist väljas töötamine sujub ning teha selle põhjal järeldusi.

Märgis on heaks võimaluseks näidata, et ettevõte panustab oma töötajate rahulolu suurendamisse ning aitab tööaega paindlikumalt korraldada.

Kust saab nõu kaugtöötamise rakendamise kohta ettevõttes?

Kaugtöö mõistete ja rakendamise kohta saab nõu siit. Lisaks saab ajavahemikul 8.-21.05  tööpäevadel (täpsem aeg täpsustub) küsida juhtimisalast ja muud praktilist nõu kaugtöö kohta Elisa karjäärilehel live-chat’i kaudu. Küsimustele vastavad Elisa juhid.

Kuidas märgist oma ettevõtte kommunikatsioonis kasutada?

Märgis on heaks näiteks selle kohta, et ettevõte panustab oma töötajate rahulolu suurendamisse ning aitab tööaega paindlikumalt korraldada. Märgist on sobilik kasutada ettevõttega seotud materjalides (sh koduleht, töökuulutused jms). Täpsemad juhised siit.

Avaldasime soovi kasutada mobiilset internetti arvutis. Kuidas jõuavad minuni Elisa MiNT internetipulgad?

Mobiilse internet pulki saavad kasutada 50 esimest registreerujat, kes märkisid ankeedis oma soovi. Lisainfo saadetakse sooviavaldajatele personaalselt.