Skip to main content
Kaugtöö

Vebinar: Tööelu kogemuse monitooring kui kaugjuhi superpower

Teisipäeval, 21. juunil kell 8:30 Teamsis 

Tänaseks paljudes organisatsioonides tavapäraseks muutunud kaug- ja hübriidtöö esitavad juhtidele uusi väljakutseid. Kuidas olla jooksvalt kursis oma meeskonna käekäiguga, hoida silma peal nii produktiivsusel kui ka meeskonna vaimul, kui füüsiliselt näeme oma inimesi sedavõrd harva?

  1. juuni hommikul toimuval 45-minutilise vebinaril räägime meeskonnaliikmete õigeaegse tagasiside ja kaasatuse olulisusest kaugtöö ajastul. Kuidas kaasata töötajaid ja hoida motivatsiooni, et vältida läbipõlemist, kurnatust ja inimeste lahkumist? Kuidas olla kursis töötaja ja tema rolli väljakutsetega ning rakendada tema tagasiside tiimi kasvuks? Kuidas jälgida igapäevaselt uute töötajate rahulolu ja hakkamasaamist? Aastased või kvartaalsed rahulolu ja kaasatuse uuringud on disainitud vana töökorralduse jaoks – kaugtöö ja hübriidtöö vajavad uut lähenemist, mida tänapäevane tehnoloogia ka pakub.

Motichecki juht Martin Rajasalu ja juhtimiskoolitaja ja coach Pille Parind-Nisula teevad vebinaril sissevaate töötajate uuringute maailma ja näitavad, kuidas toimib tööelu monitooring kui kaugjuhi superpower.

Tööelu kogemuse monitooringu tarkvara Moticheck loob töötajatega atraktiivse ja kaasahaarava automatiseeritud dialoogi hoides kokku nii juhtide kui ka personalitöötajate aega. Lahendus kogub kümneid kordi rohkem andmeid kui tavapärased töötajate uuringud võimaldades seekaudu täpsemaid järeldusi ja paremaid otsuseid. Mis peamine, Moticheck annab teadmise, kuidas inimesed end oma rollides igapäevaselt tunnevad, kes veavad ettevõtte või organisatsiooni kasvu ja kus hakkab koostöö kärisema ja töösooritus vähenema.

Tule ja kuula, kuidas saaksid ka sina oma ettevõtte juhtimis-ja tagasiside kultuuri järgmisele tasemele viia!

Loe lähemalt Motichecki kohta 

Registreeri end vebinarile SIIN.

Osalemiseks vajaliku lingi saadame päev enne sündmust.